Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Služby

!!! AKCE !!! CENA ZA NOVÉ ŘASY 600,-- 

Permanentní prodlužování řas

Prodlužování a zhušťování řas je revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si sen mít dlouhé, husté, neodolatelné a přitom i klidně přirozeně k nerozeznání působící řasy.

EMPORIO Lashes nejsou tradiční umělé řasy!
Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na vlasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu) a pouze certifikovaným EMPORIO Lashes stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby zhruba za tři až čtyři týdny.

Při aplikaci používám kosmetický materiál firmy EMOPIO Lashes schválený Státním zdravotním ústavem v Praze. Samotná aplikace je bezbolestná a trvá zhruba 2,5 - 3,5 hodiny, záleží na hustotě vlastních řas.

V případě správné aplikace dodržující postup "řasa na řasu" nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy.

 

 

   před                              po

 

 

  před                               po

 

 

 

 

Brazilský keratin CoCos

Revoluční brazilská kúra, která narovná, vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy. Tento intenzivní prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou Vaše vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po brazilském keratinovém ošetření CoCos se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky. Nebudete už muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou.

Brazilské keratinové ošetření CoCos je vhodné pro všechny typy i druhy vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krepaté, zničené, apod.) a přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje.

 

Co umí brazilský keratin?

Síla přírodního keratinu je až zázračná. Brazilský keratin CoCos slouží pro:

- reganeraci vlasů

- ochranu vlasů před škodlivými vlivy

- uhlazení porézních vlasů

 

 

 

Před a po:

 

 

 

  

Prodlužování a zhušťování vlasů

Nabízím pouze pravé evropské vlasy jako jsou panenské evropské vlasy, řecké vlasy a vlasy kazašské. Prodlužuji a zhušťuji vlasy metodou keratin a vlasy nakupuji od firmy Afroditi, které se vyznačují kvalitou, nádherným leskem a bezstarostnou péčí.

Cena uvedená v ceníku je pouze za práci, není v ní zahrnut materiál (vlasy), které nakupuji po domluvě se zákaznicí. Na vlasy evropské poskytuji záruku 1 rok.

 

 

 

TOPlist